کد خبر: 28342 | زمان مخابره: ۱۷:۳۶:۴۰ - پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 2,745 بازدید | |

قمه کشی و قتل یک جوان در سیزده بدر

در شهرستان جویبار حادثه ی ناگواری رخ داد خانواده ای از اهالی روستای ازنوا از توابع شهرستان بابلسر برای گذراندن روز طبیعت به روستای پطرود شهرستان جویبار آمده بودند …

به گزارش نشانه نیوز، در شهرستان جویبار حادثه ی ناگواری رخ داد.

خانواده ای از اهالی روستای ازنوا از توابع شهرستان بابلسر برای گذراندن روز طبیعت به روستای پطرود شهرستان جویبار آمده بودند که “بهنام .غ “پسر این خانواده  با عده ای از  اراذل و اوباش جویبار درگیر می شود.

بهنام که به دلیل بی احترامی اراذل و اوباش به خانواده اش به آنها تذکر می دهد، با قمه کشی اراذل روبرو شده که در جریان این درگیری شاهرگ گردن وی با قمه زده می شود.مقتول قبل از آنکه به بیمارستان شهرستان جویبار انتقال داده شود،جان می دهد.

شنیده ها حاکی از آن است که این عده اراذل و اوباش بعد از به قتل رساندن این جوان متواری می شوند.حادثه این قتل توسط نیروی انتظامی شهرستان جویبار در دست بررسی می باشد.

گفتنی است افزایش درگیری خانوادگی به دلایل مختلف در روز ۱۳ به در و استفاده از سلاح سرد از قبیل چاقو و زخمی شدن در شهرهای مختلف استان قابل تامل بوده است.

آبشار نیوز
۵ ديدگاه مطلب براي " قمه کشی و قتل یک جوان در سیزده بدر " ارسال شده است.

 1. کیش کوچولو بابلسر گفت:

  با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
  فابل توجه هم استانی عزیز
  مراسم با شکوه ( هفتمین روز درگذشت ) پسر عموی عزیزم زنده یاد بهنام غفاری
  روز سه شنبه ۹۳/۱/۱۹ واقع در آرامگاه روستای ازنوا در شهر بهنمیر برگذار می باشد
  لذا از تمامی دوستان و آشنایان دعوت بعمل می آید
  محمدغفاری چراتی ( کیش کوچولو بابلسر )

 2. کیش کوچولو بابلسر گفت:

  با سلام خدمت هم استانی عزیز
  مراسم هفت پسر عموی عزیزم زنده یاد بهنام غفاری روز سه شنبه ۹۳/۱/۱۹ در مزار این مرحوم واقع در شهر بهنمیر روستای برگذار میباشد
  از تمامی شما دوستان محترم دعوت بعمل می آید
  محمد غفاری /محمدنژاد /کیش کوچولو بابلسر

 3. کیش کوچولو بابلسر گفت:

  با تشکر فراوان
  از همه عزیزان و دوستانی که از روز تشیع جنازه تا امروز که مراسم با شکوه هفت پسر عموی عزیزم زنده یاد بهنام غفاری چراتی شرکت داشتن و عزیزانی که دورادور احساس همدردی کردن کمال تشکر را داریم
  به امید روزی که شاهد نابودی تمام اراذل و اوباش این کشور عزیزمان باشیم

  دوستدار همه شما
  محمد غفاری چراتی( محمدنژاد)
  مدیریت کیش کوچولو بابلسر

 4. سحر گفت:

  واقعا متاسفم وقتی این خبر شنیدم خیلی ناراحت شدم خودمم همون روز تو همون مکان بودم
  خدا به خانوادش صبر بده روحش شاد
  به امید اون روزی که قاتلشو تو همون مکان اعدام کنن

 5. صمد غفاری چراتی گفت:

  سلام.تشکر میکنم از دوستان بابت همدردی.من اخوی مرحوم هستم.اون روز به اتفاق خانواده و بستگان مثل همه مردم رفتیم بیرون.ساعت ۴عصر بود که من وبرادرم قصد منزل کردیم و به علت بی فرهنگی و بی شرمی و….یک عده ارازل و اوباش که در نزد عموم در حالت ایستاده در حال ادرار بود و بعد از تذکر دادن به انها از سوی مرحوم ,شروع به فحاشی نموده وبعد با قمه شروع به دعوا نموده ویکی از انها با یک چاقو بزرگ به سینه مرحوم زده و چاقو به رگ قلب مرحوم برخورد نمود.قاتلین سریعا از صحنه فرار نمودن.اما تا هفتم همه انها به دست پلیس اگهی ونیروی انتظامی با فشار فراوان از سوی خانواده وطایفه چراتی دستگیر شدن.
  ماهم دخواستار قصاص ۲نفر از انها که یکی از انها قاتل ودیگری به عنوان مشارکت در قتل بود ,شدیم.انشاالله هردو انها را در همان مکان بدار اویزان کنن.
  از تمامی دوستان بابت همدردی ,از سوی خانوادم تشکر میکنم.

ارسال نظر


آخرین خبرها