کد خبر: 65144 | زمان مخابره: ۱۰:۱۱:۵۱ - سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 395 بازدید | |

پیش‌رفت ۶۰ درصدی مرمت حمام باغ‌لـله

محمدیاسین پنجعلی‌زاده رییس کمیسیون معماری و شهرسازی نیز با ارایه‌ی گزارش نشست این کمیسیون گفت: در نشست کمیسیون معماری و شهرسازی، ۱۶ ارباب‌رجوع داشت که با هماهنگی با شهرداران مناطق، بیش‌ترِ پرونده‌ها به نتیجه رسید.


به گزارش نشانه نیوز، وی ضمن تشکر از شهردار کرمان و هم‌کارانش به‌دلیل بازسازی مقبره‌ی خواجه‌اتابک و مرمت حمام باغ‌لـله که بیش از ۶۰ درصد پیش‌رفت دارد، گفت: البته ادامه‌ی مرمت حمام باغ‌لـله، به بیش از سه میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.


در ادامه، فتح‌الله مؤیدی رییس کمیسیون بودجه شورا نیز به ارایه‌ی گزارش نشست این کمیسیون پرداخت.
رؤیا دیوان‌بیگی رییس کمیسیون فرهنگی و آی‌تی نیز با اشاره به مصوبات این کمیسیون، از نام‌گذاری زیرگذر گنبد جبلیه، به نام شهید «محمد جمالی» خبر داد.


وی افزود: هم‌چنین مسیر ادامه‌ی معبر پارسیان به سمت بولوار پزشک نیز به نام شهید «احمد صدوقی» نام‌گذاری شد.


زهرا ایرانمنش رییس کمیسیون بانوان، خانواده و مشارکت‌های مردمی از راه‌اندازی شورای بانوان شهرداری خبر داد.


وی هم‌چنین با اشاره به نزدیک شدن به دهه‌ی فجر گفت: در دهه‌ی فجر، یک روز به نام «روز زن و انقلاب» نام‌گذاری شده که درخواست کردیم در این روز برنامه‌ی باشکوهی برای بانوان شهر برگزار شود.


ایرانمنش هم‌چنین راه‌اندازی بازارچه‌ی صنایع دستی برای عرضه‌ی محصولات خانگی خانم‌ها را خواستار شد که شهردار کرمان در این رابطه گفت: در طرح بازگشایی معبر گلبازخان، مدرسه‌ای وجود دارد که برای این منظور آماده‌سازی خواهد شد.ارسال نظر


آخرین خبرها