کد خبر: 67548 | زمان مخابره: ۹:۲۳:۰۵ - پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 56 بازدید | |

قبوض آب و برق در سال جاری افزایش پیدا نمی‌کند

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: قبوض آب و برق در سال جاری افزایش پیدا نمی‌کند و برخی از تعرفه‌های دولتی نیز کاهش داشته است.

به گزارش نشانه نیوز، شهباز حسن‌پور  در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان سیرجان اظهار‌ داشت: بنده تا تایید نهایی نامزدهای انتخاباتی در موضوع ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان از هیچ فرد و جناحی حمایت نمی‌کنم.

وی با بیان اینکه احتمالا مسئولیت کشوری از سوی مجلس شورای اسلامی در مورد نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری را قبول کنم گفت: کاندیداهایی که تاکنون برای شوراى شهر تایید نشده‌اند، برای تاییدشان تلاش می‌کنم و من نماینده همه مردم هستم.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس جمنا را حاصل یک تفکر خوب دانست و افزود: تا کنون با هیچ گروه و حزبی جلسه نداشتم و تنها اظهار نظرم در مورد جبهه مردمی انقلاب اطلاعاتی است که دارم و قطعا اهداف این جبهه مثبت است و برنامه‌های خوبی دارند.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی عنوان کرد: اختلاسی که اخیرا در شهرداری خواجوشهر سیرجان اتفاق افتاده است، بنده تا کنون هیچ دخالتی در عزل و یا استیضاح شهردار نداشتم اما آقای فرماندار گفتند که باید شهردار استعفا دهد و اتفاقی هم که افتاده مربوط به حال حاضر نیست و طی سال‌های گذشته بوده است.

وی افزود: پرونده فساد شهرداری سیرجان نیز در دستگاه قضایی در حال رسیدگی است و همه پول شهرداری برگشت داده شده و آن متهم پرونده که جزو ثبت نامی‌های انتخابات شوراهاست از سوی دادسرا تبرئه شده است.

حسن‌پور ظرفیت سد تنگوئیه را در حال حاضر ۴۰ میلیون لیتر اعلام کرد و اظهار‌ داشت: آب سیرجان هیچ مشکلی ندارد و می‌توانند کارشناسان از صحت آن مطلع شوند.

وی تصریح کرد: تا کنون حدود ۲۰ میلیارد لیتر برای تامین آب شرب شهرستان تامین شده است و آب همه چاه‌ها به تصفیه خانه منتقل می‌شود که من قول می‌دهم آب سیرجان تا بیست سال آینده پاک خواهد بود.

وی ابراز داشت: قبوض آب و برق در سال جاری افزایش پیدا نمی‌کند و برخی از تعرفه‌های دولتی نیز کاهش داشته است.ارسال نظر


آخرین خبرها