کد خبر: 7096 | زمان مخابره: ۱۰:۵۰:۴۷ - چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۱۳ نظر | دفعات مشاهده : 2,014 بازدید | |

اختصاصی نشانه نیوز/ پرونده اختلاس یک میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به دادگاه ارسال شده است

پرونده اختلاس یک میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تشکیل و به دادگاه ارسال شده است.

به دنبال شایعات فراوانی که در زمینه ی یرونده دانشگاه علوم پزشکی کرمان ایجاد شده بود، اسماعیل نجار استاندار کرمان در گفت و  گوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی نشانه نیوز، گفت: در هر جامعه ای ممکن است چنین مواردی به وجود آید و قطعا افرادی که مورد اتهام هستند باید مراحل قانونی را طی کنند اگر تخلف آنها اثبات و محرز شد قطعا دادگاه رای خود را براساس قانون برای مجرمین صادر و اجرا می کند.

وی افزود: تخلف انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی در بحث مسایل درمانی نیست بلکه در خرید لوازم پزشکی بوده که با توجه به نوسانات ارز مشکلاتی داشتند که در حال رسیدگی است.

نجار ضمن اطمینان خاطر به مردم در این زمینه که پرونده دانشگاه علوم پزشکی کرمان در دست بررسی است، ادامه داد: مردم مطمئن باشند هر پرونده ای که تشکیل می شود مورد بررسی قرار می گیرد و پس از ثابت شدن آن، دادگاه برای آن حکم صادر می کند که اجرا می شود.

وی تصریح کرد: در خرید ۱۵ دستگاه و لوازم پزشکی و همچنین ۳ قرار داد در زمینه تعمیر و نگهداری بعضی از دستگاه ها عدم شفافیتی وجود داشت که قریب به ۱ میلیارد تومان در این خرید ها پرونده اختلاس تشکیل و به دادگاه ارسال شده است.

استاندار کرمان خاطر نشان کرد: در این مرحله بحث اتهام است و در نهایت رای و حکم دادگاه ملاک عمل خواهد  بود.

در پایان لازم به ذکر است پس از انتشار خبری در نشانه نیوز مبنی بر دستگیری دو مسوول در کرمان به جرم مفاسد اقتصادی خوانندگان محترم نشانه نیوز به طرق مختلف از جلمه درج مطلب در قمست دیدگاه های خبر دستگیر دو مسوول و یا طرق دیگر خواستار پیگیری این پرونده شده بودند که امروز در گفت و گوی اختصاصی با استاندار کرمان جزییات این خبر منتشر شد برای خواندان خبر دستگیری دو مسوول در کرمان به جرم مفاسد اقتصادی روی آن کلیک کنید تا دیدگاههای منتشر شده در این خبر را مطالعه نمایید.

انتهای پیام
۱۳ ديدگاه مطلب براي " اختصاصی نشانه نیوز/ پرونده اختلاس یک میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به دادگاه ارسال شده است " ارسال شده است.

 1. ف-شیخ شعاعی گفت:

  دستتان درد نکند عجب خبری را پیگیری کردید اگر برایتان امکان دارد از جریان اختلاس ومتادون فروشی هم خبری بنویسید

 2. م-امیدی گفت:

  آقای استاندار محترم آیا تجهیزات پزشکی برای درمان بیماران استفاده نمیشوند؟!!!!!! آیا پولهای اختلاس شده حق بیت المال نبوده اند برای درمان بیماران ؟؟؟؟!

 3. اسماعیلی گفت:

  واقعا شرم آوره ….دزدی از بیت المال انهم از بودجه بیماران!!! مگر حساب کتاب نداره دانشگاه علوم پزشکی کرمان که چند وقت پیش هم یکی دیگر از دانشگاه علوم پزشکی را به جرم اختلاس گرفتند

 4. سودابه گفت:

  سلام مطمئنید یک میلیارد تومان بوده آخه میگویند که کار از این حرفا خرابتره چون دستگاههای ولوازم پزشکی که یه تومن دوتومن نیست !!یه دستگاه سی تی یک ونیم میلیارد تومن هست حالا خودشون میگن ۱۵ تا دستگاه !!! وفلان تعداد قرار داد !!!!من که میگم بیشتر از این حرفاست

 5. ابراهیمی زاده گفت:

  با این وضعیت اقتصادی که مردم دارند عده ای از پولهایی که دولت به بیماران اختصاص میدهد هم نمیگذرند یکی متادون ۴ تا معتاد بدبخت را … یکی لوازم پزشکی بیماران نیازمند را ..کاش دیگر خودشان را توجیه نمیکردند..فقط تاسف تاسف

 6. صفر زاده گفت:

  درود بر شرف نویسندش
  اما واقعیت تلخه نه ؟ چرا مسئولین دانشگاه علوم پزشکی کرمان خودشان توضیح نمی دهند؟

 7. امیری گفت:

  سلام یه فکری هم برای تیمهای تشکیل شده این اختلاس گران در دانشگاه بکنین ( ۵ ماه پیش بدلیل اختلاس متادون گرفتند اما تیمهایی که تشکیل داده بود هنوز برقرارند).چرا نظارت کنندگان ضعبف عمل میکنند؟چرا یه کار را ریشه ای
  حل نمی کنند؟

 8. باقری گفت:

  ۰ اختلاس ۰ مال مردم خوری ۰ چپاول حق دیگران حتی از بیماران و معتادان شرم داره بخدا۰
  از سربازان گمنام امام زمان باید تشکر کرد

 9. باقری گفت:

  ..انشاالله که پرونده تشکیل شده به درستی رسیدگی بشه ومثل بعضی پرونده های اختلاس ومتادون فروشی نباشه که سرو تهش را هم بیارن !

 10. اکبر عظیم زاده کرمانی گفت:

  از حق مریض های بیچاره وبدبخت در استان محروم کرمان هم نمیگذرند شما را بخدا به مسئولین بگوئید قاطعانه رسیدگی کنند ومن الله توفیق

 11. حبیب خدا گفت:

  عجب دنیایی …….عده ای از مال خودشان را میبخشند برای دستگیری بیماران ونیازمندان و تعدادی هم همین اندک حق بیماران را می دزدند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. حسین گفت:

  چرا الکی شلوغش میکنین هنوز که چیزی ثابت نشده تازه اگر هم ثابت بشه ماست مالی را برای همین وقتها اختراع کردن دیگه مگه نه؟؟

ارسال نظر


آخرین خبرها