کد خبر: 71395 | زمان مخابره: ۱۶:۱۸:۰۷ - چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 52 بازدید | |

کمبود تجهیزات آتش نشانی در کرمان/نیازمند اعتبارات دولتی هستیم

معاون شهردار کرمان با اشاره به اینکه آتش نشانی کرمان با مشکل کمبود ماشین و تجهیزات ایمنی مواجه است، گفت: منابع شهرداری جوابگو هزینه های آتش نشانی نیست و نیازمند اعتبارات دولتی هستیم.

به گزارش نشانه نیوز، محمدرضا محمدرضاخوانی در آیین تجلیل از آتش نشانان ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان گفت: آنچه از واقعه عاشورا باید درس گرفت، ایثار و جوانمردی است که توسط همه اصحاب امام مظلوم در این روز به نمایش گذاشته شد.

محمد رضاخوانی افزود: محرم ماه ظلم ستیزی، درس آموزی و عبرت گرفتن است، راه مبارزه با دشمن در ظلم ستیزی است باید از آن درس بگیریم تا در دوران حیاتمان این گونه عمل کنیم.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت هفتم مهر ماه روز ایمنی و آتش نشانی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای آتش نشان به خصوص آتش نشانان حادثه پلاسکو تهران تصریح کرد: همت والای این بزرگواران در نجات جان مردم قابل ستایش است.

معاون خدمات شهری شهردار کرمان با بیان اینکه هم اکنون ۱۰ ایستگاه آتش نشانی در شهر کرمان فعال است که با افزایش تعداد  ایستگاه ها به استاندارهای جهانی نزدیک شده ایم، ادامه داد: سازمان آتش نشانی کرمان متاسفانه با مشکل کمبود ماشین و تجهیزات ایمنی مواجه است که منابع شهرداری جوابگو هزینه های آتش نشانی نیست و نیازمند اعتبارات دولتی هستیم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به اهمیت نصب شیرهای هیدرانت در سطح شهر کرمان اشاره کرد و افزود: به همت سازمان آتش نشانی هم اکنون این تعداد به ۱۳۸ شیر افزایش یافته است.

معاون خدمات شهری ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی آتش نشانان گفت: اگر شهروندان به مسائل ایمنی توجه بیشتری داشتند، شاهد حوادث آتش سوزی و دیگر حوادث در شهر کرمان نبودیم.ارسال نظر


آخرین خبرها