کد خبر: 73115 | زمان مخابره: ۱۸:۵۳:۳۳ - شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 105 بازدید | |

پورابراهیمی: مردم کوتاهی مسئولان را به پای نظام نمی‌گذارند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه و حمایت آنها در نظام مسئولیت ما را در برابر این مردم سنگین‌تر کرده است گفت: مردم ما نشان دادند عقبه نظام هستند و اگر کوتاهی از مسئولان می‌بینند آن را پای نظام نمی‌گذارند.

به گزارش نشانه نیوز، آئین تقدیر از فرماندار سابق و معارفه فرماندار جدید شهرستان راور امروز و با حضور محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ، حمید ملانوری مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان و جمعی از مسئولان شهرستان راور برگزار شد.

در این مراسم محمدرضا پورابراهیمی اظهار داشت: موفقیت‌ها و اقدامات جمهوری اسلامی در دوران ۴۰ ساله پس از پیروزی انقلاب موجب عصبانیت و خشم دشمنان انقلاب و نظام شده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در راس، اسرائیل در کنار و کشورهای عربی و وهابیت به عنوان دشمنان نظام، اسلام و انقلاب هستند گفت: پیروزی رزمندگان کشورمان در برابر داعش معادلات نظامی منطقه را برهم زد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان در جریان کردستان عراق قصد داشتند اسرائیل دومی در کنار مرزهای ایران ایجاد کنند افزود: خوشبختانه با درایت این فتنه در نطفه خفه شد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی از قبل وجود داشته و متاسفانه امروز تشدید شده تصریح کرد: همه ارکان نظام از مجلس و دولت باید پاسخگو باشند و برای رفع مشکلات مردم شب و روز نداشته باشند.

پورابراهیمی با بیان اینکه عده‌ای از این جریان سوءاستفاده کردند گفت: اگر در جریان فتنه ۸۸ پرچم عزای اباعبدالله را به آتش کشیدند در جریان این فتنه پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که نماد نظام ما بود به آتش کشیده شد.

وی با اشاره به اینکه همه مردم، اقلیت‌ها، دسته‌ها و گروه‌ها در کشور و در تمام دنیا همه به پرچم کشور خود افتخار می‌کنند افزود: بعضی‌ها از این حرکت سوءاستفاده کرده و سوار بر موج فتنه شدند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در مسیری که باید بنای بیان مطالبات عامه مردم و پاسخگویی مسئولان کشور در زمینه اقتصادی محقق شود اما به‌دست تعدادی موجب آشوب، فتنه، ضربه و خسارت به اموال عمومی مردم شد.

وی با بیان اینکه باید از استاندار کرمان و شورای تامین مقتدر استان کرمان فرماندهان نظامی و انتظامی و … تقدیر و تشکر کرد افزود: به واسطه درایت آنها بود که ما کمترین میزان فضای ناآرامی در عرصه فضای اجتماعی را در جریان اغتشاشات اخیر در کرمان داشتیم.

پورابراهیمی با اشاره به حضور مردم در پشتیبانی از نظام و ولایت گفت: مردم ما نشان دادند عقبه نظام هستند و با تمام وجود در راه رسیدن به آرمان‌های نظام تلاش کرده و اگر کوتاهی از مسئولان می‌بینند آن را پای نظام نمی‌گذارند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه و حمایت آنها در نظام مسئولیت ما را در برابر این مردم سنگین‌تر کرده است گفت: وجود مشکلات و مسایل اقتصادی وظیفه مسئولان را در حوزه مسائل اجرایی سنگین تر کرده است.

 در این مراسم از زحمات میرصادقی فرماندار سابق راور تجلیل و مالک اژدری به عنوان فرماندار جدید راور معرفی شد.ارسال نظر


آخرین خبرها