کد خبر: 73808 | زمان مخابره: ۱۵:۴۹:۳۵ - شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 32 بازدید | |

بیانیه مجمع نمایندگان استان کرمان / ملت ایران مقابل توطئه های دشمنان تسلیم ناپذیر ایستاده است

 

 مجمع نمایندگان استان کرمان در آستانه راهپیمایی ۲۲بهمن ماه با انتشار بیانیه ای ضمن فراخوانی از مردم برای حضور در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن تاکید کردند :ملت ایران مقابل توطئه های دشمنان تسلیم ناپذیر همچنان ایستاده است.

به گزارش نشانه نیوز، در این پیام ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر آمده است: ۲۲ بهمن روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم ‌ناپذیر ایستادند.
این پیام می افزاید: هم زمانی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با دهه فاطمیه فرصت مغتنمی برای پاسداشت هر دو پدیده معنادار حرکت آفرین و جهت دهنده است.
در ادامه این پیام آمده است: مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن گرامیداشت ایام شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و ایام مبارک دهه فجر از مردم نجیب و همیشه در صحنه استان کرمان دعوت بعمل می آورد در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن که در اقصی نقاط استان برگزار می گردد شرکت نمایند و همگام با سایر اقشار ملت قهرمان و شهید پرور، با شرکت پرشورحداکثری و معرفت مدارانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیام انقلابی بودن و انقلابی ماندن خود را به دنیا ارسال نمایند.ارسال نظر


آخرین خبرها