کد خبر: 71406 | زمان مخابره: ۲۱:۰۹:۵۳ - جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 39 بازدید | |

جوانان ایران اسلامی یکپارچه شهید حججی هستند

پورابراهیمی در جمع بسیجیان حاضر در رزمایش ٢۴ ساعته گردان بیت‌المقدس بیان کرد: جوانان ایران اسلامی یکپارچه شهید حججی هستند.
به گزارش نشانه نیوز، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: به برکت وجود انقلاب اسلامی که تأسی از مکتب سید‌الشهداء (ع) است، همه جوانان ایران اسلامی یکپارچه شهید حججی هستند.
نمایش عکس در اندازه واقعی

 محمدرضا پورابراهیمی در جمع بسیجیان حاضر در رزمایش ٢۴ ساعته گردان بیت‌المقدس اولویت اول حوزه المهدی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اظهار داشت: شهیدانی مانند «محسن حججی» موجب عزت و افتخار ایران اسلامی شدند.

وی با بیان اینکه شهید حججی از نسل بچه‌های بسیجی بود که در پایگاه‌های مقاومت حضور می‌یافت، عنوان کرد: به برکت وجود انقلاب اسلامی که تأسی از مکتب سید‌الشهداء (ع) است، همه جوانان ایران اسلامی یکپارچه شهید حججی هستند.

پورابراهیمی تصریح کرد: هزاران نفر از جوانان و بسیجیان ما آمادگی دارند که در دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) حضور یابند، اگر شهید «محسن حججی» به عنوان یک الگوی جوانان مطرح است، امروز ظرفیت تمام بچه‌های بسیجی است که به چنین شخصیتی تبدیل شوند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش و زحمات بسیج در عرصه‌های مختلف وجود دارد و فضای مثبتی را فراهم کرده برای اینکه بتواند در این مسیر از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کند.

پورابراهیمی خطاب به بسیجیان اظهار داشت: قدر خود را بدانید که در فضا و مسیری گام برمی‌دارید که مسیر شهدا بوده است، متوسط سن بسیجی‌ها در دوان دفاع مقدس ۲۰ سال بود و خیلی از شهدای ما دانش‌آموز بودند.

وی خاطرنشان کرد: شهید فهیمده نمونه‌ای از رزمنده‌های هشت سال دفاع مقدس بود که امام خمینی (ره) وی را رهبر خطاب کردند، همه بسیجیان نیروهای وفادار به انقلاب و نظام اسلامی هستند.ارسال نظر


آخرین خبرها