کد خبر: 72659 | زمان مخابره: ۱۱:۵۵:۲۹ - چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 38 بازدید | |

۱۴۴ تخته چادر برای تامین اسکان موقت و گرمایش در اختیار زلزله‌زدگان استان کرمان قرار گرفته است

جانشین ستاد مدیریت بحران استان کرمان با اشاره به اینکه خسارات زلزله ۶.۱ ریشتری بامداد امروز کرمان تشدید نشده است گفت: ۱۴۴ تخته چادر و ۱۵۰ تخته پلاستیک برای تامین اسکان موقت و گرمایش در اختیار زلزله‌زدگان قرار گرفته است.

به گزارش نشانه نیوز، سید مصطفی آیت‌الهی‌موسوی، با اشاره به وقوع ‌زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۶٫۱ ریشتری ‌ساعت ۱ و ۱۱ دقیقه و ۲۹ ثانیه و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین در منطقه هجدک، اظهار داشت: برای ارزیابی خسارات احتمالی زمین‌لرزه از صبح امروز در منطقه هجدک حاضر شدم.

وی با بیان اینکه از صبح و با حضور در جمع مردم در جریان درخواست‌ها و مشکلات مردم قرار گرفتم گفت: از طریق فرماندار راور، بخشدار هجدک و هلال‌احمر تاکنون قسمتی از درخواست‌های مردمی در اختیارشان قرار گرفته است.

جانشین ستاد مدیریت بحران استانداری کرمان افزود: تاکنون ۱۴۴ تخته چادر و ۱۵۰ تخته پلاستیک برای تامین اسکان موقت و گرمایش در اختیار زلزله‌زدگان قرار گرفته است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت آخرین وضعیت بررسی مناطق زلزله‌زده گفت: از مناطقی که تاکنون بازدید شده خوشبختانه خرابی‌های زلزله قبل تشدید نشده است.

آیت‌الهی‌موسوی با بیان اینکه در اولویت اصلی منطقه خواسته‌های مردم باید پاسخ داده شود افزود: تمامی روستاها و مناطق زلزله‌زده بازدید به عمل می‌آید.

وی خاطر‌نشان کرد: اضطراب و نگرانی براثر وقوع زلزله‌ها و پس‌لرزه‌های متعدد سبب شد تا همشهریان کرمانی شب گذشته را در پارک‌ها، خیابان‌ها و در بیرون از منازل اسکان داشتند.

جانشین ستاد مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: براساس مصوبه ستاد بحران استان کرمان در شب گذشته مقرر شد تا مساجد، تکایا، سالن ها و فضاهای ورزشی که امکان اسکان داشته و مقام هستند باز باشند تا مردم در آرامش استفاده کنند.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری کرمان بیان کرد: برخی از اماکنی هم که بسته بودند تذکر لازم داده شد تا امشب مورد استفاده قرار گیرند.ارسال نظر


آخرین خبرها