کد خبر: 73823 | زمان مخابره: ۱۶:۱۵:۰۴ - شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 36 بازدید | |

همزمان با ایام الله دهه فجر سومین یادواره شهدای الله‌آباد کرمان برگزار شد

همزمان با ایام الله دهه فجر سومین یادواره شهدای الله‌آباد کرمان برگزار شد.

به گزارش نشانه نیوز، سومین یادواره شهدای روستای الله‌آباد کرمان امشب با حضور سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و خانواده‌های معظم شهدا در مسجد امام سجاد(ع) این روستا برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام محمد رضایی مسئول تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهارداشت: شهدا در میان ما هستند و یاد و خاطره آنها همیشه زنده است.

وی بیان کرد: خداوند شهدا را زندگانی معرفی می‌کند که در نزد خود روزی می‌خورند و از عنایتی که خداوند به آنها عطا کرده است، خوشحال هستند.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان افزود: شهدا به ما بشارت می‌دهند که هیچ هراسی از مرگ در راه خدا نداشته باشید که جای ما بسیار خوب است.

وی با بیان روایتی از امام رضا(ع) گفت: امام رضا(ع) از پیامبر(ص) نقل می‌کند که اولین کسی که وارد بهشت می‌شود شهیدانند و وقتی ما آنها را در فردای قیامت می‌بینیم به حال خوب شهدا غبطه خواهیم خورد.

رضایی با بیان اینکه خدا شهدا را انتخاب کرد و آنها را پذیرفت خاطرنشان کرد: باید قدردان خون شهدا باشیم و یقین داشته باشیم که هر چه داریم از خون پاک شهدا است.

وی با تاکید بر تکریم و احترام خانواده‌های معظم شهیدان گفت: هنوز مادران و پدرانی هستند که چشم انتظار فرزندان خود هستند و خانواده‌های شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه برگزاری یادواره‌های شهدا در آشنایی نسل جوان با فرهنگ انقلابی بسیار موثر است افزود: از همه کسانی که برای برگزاری این یادواره شهدا تلاش کردند تشکر می‌کنم.

به گزارش تسنیم سومین یادواره ۱۱شهید روستای الله‌آباد کرمان با برنامه‌های متنوع فرهنگی از جمله پخش نماهنگ و اجرای سرود و مداحی مداح اهلبیت(ع) عادل رضایی همراه بود.ارسال نظر


آخرین خبرها